KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669495

nr 1366 9495

Ernst Nilsson

(1892-1937), Sverige

Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 25x30cm

Ernst Nilsson, svensk bildkonstnär född 1892, död 1937.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 december 2020
kl 19:24:15

Ernst Nilsson

Läs mer om Ernst Nilsson